Piknik z okazji Dnia Dziecka u Misiów

Opublikowano: 2026-06-07 12:52, Numer artykułu: 114831 , Autor: J.Janikowska
1 czerwca dzieci z grupy „Misie” obchodziły Dzień Dziecka podczas wyjątkowego pikniku na świeżym powietrzu.
W ramach zajęć outdoorowych miały przygotowane namioty, koce oraz własny prowiant.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną i tunelami, rysowały kolorowe obrazki oraz lepiły z ciastoliny.
Przedszkolaki miło spędzały czas na łonie natury, bawiąc się przy dźwiękach wesołej, skocznej muzyki. Piknik był okazją do wspólnej integracji, radości i celebrowania dzieciństwa.
Tego dnia dzieci pożegnały również leżakowanie w przedszkolu.
Od tego momentu nie będą już korzystały z popołudniowego odpoczynku, co stanowi kolejny krok w ich rozwoju i przygotowaniu do nowych wyzwań.