Misie żegnają leżaki
Opublikowano: 2026-06-21 16:44, Numer artykułu: 115542 , Autor: J.Janikowska
W przedostatnim dniu maja dzieci z grupy „Misie” po raz ostatni korzystały z leżaków. Ubrane w piżamki odpoczywały, relaksowały się i spokojnie spędzały czas, kończąc tym samym etap codziennego leżakowania w przedszkolu
1 czerwca nastąpiło uroczyste pożegnanie leżaków. Z tej okazji każde dziecko otrzymało wyjątkowy prezent – miękką poduszkę ze swoim imieniem,
która będzie służyła podczas popołudniowej relaksacji.
Tego samego dnia odbyła się również pierwsza relaksacja w nowej formie. Dzieci z zainteresowaniem i radością korzystały ze swoich poduszek,
a całe wydarzenie było dla nich ważnym i emocjonującym przeżyciem.
Był to symboliczny krok w stronę większej samodzielności oraz kolejny etap w ich przedszkolnej przygodzie.












