Eksperyment z sody i octu- planeta Ziemia
Opublikowano: 2026-06-04 14:52, Numer artykułu: 114769 , Autor: J.Janikowska
W ramach zajęć ekologicznych dzieci z grupy „Motylki” uczestniczyły w ciekawym eksperymencie, podczas którego z sody i octu stworzyły model naszej planety Ziemi. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obserwowały przebieg doświadczenia, a następnie umieszczały na wykonanej planecie figurki różnych zwierząt zamieszkujących Ziemię.












